Zadejte hledaný text

Animační show s maskoty

ZÁBAVNÉ SHOW PLNÉ HUMORU A DÁRKŮ

NABÍZÍME ZÁBAVNÉ POŘADY S ORIGINÁLNÍMI DEKORACEMI, MASKOTY A ŠPIČKOVÍMI UMĚLCI ZA BEZKONKURENČNÍ CENY

TEMATICKÉ ZÁBAVNÉ POŘADY

V naší nabídce najdete hned několik tematických show, vhodných pro jakoukoliv akci. Součástí každého pořadu naší agentury jsou tematické dekorace a kostýmy. Nezapomínáme ani na jedinečnou hudební produkci a originální projev našich umělců a maskotů. Naši maskoti mluví, skáčou a především baví všechny děti i dospělé ať jsou na pódiu nebo pod ním. Součástí každého programu jsou i dárky pro všechny děti na akci.
Z naší nabídky programů si můžete vybrat přímo na webu klaunferda.cz.

Ceny tematických pořadů začínají na 5 000,- bez DPH a záleží pouze na Vás, jak velký pořad si vyberete.

VÁNOČNÍ POŘADY A MIKULÁŠSKÁ

Mikulášské a Vánoční pořady jsou naší největší chloubou a to nejen zásluhou krásných a originálních dekorací, ale především díky našemu Ferdovi, který se na celý měsíc promění v rozpustilého čertíka aby rozdával radost na pódiích po celých Čechách. Doplňují ho maskoti, dárkové balíčky, animátoři a samozřejmě krásný a chytrý Mikuláš. Pořady obsahují velké tematické pódiové soutěže, animační písničky, kouzla a další spousty maličkostí, které dotváří celou atmosféru.

Vybírat můžete z malých pořadů od 3 500,- bez DPH, pro obce, školky a malé eventy i velkých show vhodných na náměstí, obchodní centra a velké eventy.

MASKOTI V HLAVNÍ ROLI

Šmoulí show, Tom a Jerry show a Madagascar, to jsou naše oblíbené zábavné pořady se známými filmovými a televizními postavami.
Programy mají hned několik verzí a lze je objednat jak pro velké eventové a pódiové akce, tak pro vystoupení na karnevalu nebo v mateřské školce.
Pořady jsou doplněny dekoracemi, dárky pro děti i kouzelnou hudbou a animačními písničkami.

ZÁBAVNÉ POŘADY PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY A ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Chystáte program pro letní rozloučení s budoucími školáky, pasování předškoláků, karneval nebo dětský den?
Pro mateřské a základní školy máme speciální verze našich pořadů s maskoty za velice zvýhodněných podmínek.

Zažijte ve své školce nebo škole pirátské dobrodružství, výlet do Afriky, ledovou pohádku, karneval s Mimoni nebo zábavné odpoledne se Šmouly.

Cena pořadu pro mateřské a základní školy začíná na ceně 3 500,- vč. DPH. Program trvá 90 minut.
Součástí je veškerá zvuková technika, maskot, program s klaunem Ferdou nebo Čikem, dekorace a jako bonus dostanete dárky pro všechny děti.

K pořadům také nabízíme naše skákací hrady a malování na obličej za výhodnou cenu.

Podrobné verze programů naleznete na www.klaunferda.cz

Zábavný program na karneval
Zábavné pořady pro mateřské školky
Vánoční mikulášská s maskoty
Mašinka s maskotem

PROČ POŘADY OD F-MAX PRODUCTION?

PÁR MALIČKOSTÍ, KTERÉ JE DOBRÉ VĚDĚT

DÁRKY VŽDY ZDARMA

Naší zásadou je udělat radost nejen dětem, ale i rodičům a pořadatelům. Víme, že finance se dnes shání velice těžko a sponzorů neustále ubývá. Proto ke všem pořadům klauna Ferdy a velkým show dáváme dárky zdarma.

PROFESIONÁLNÍ MASKOTI A HERCI

Naši maskoti jsou originální postavičky vytvořené pouze pro naši agenturu, nebo na základě práv, které jsme získali. Rozhodně se nemusíte bát, že na Vaši akci přijede maskot, který se dokáže maximálně kolébat a fotit. Naši herci pečlivě trénují a nacvičují jednotlivé scénky a výstupy, které pak obohatí naše show a pořady.

PROFESIONÁLNÍ TECHNIKA V CENĚ

Každý umělec má dvě nejhorší noční můry. První noční můrou je prázdné hlediště a hned za ní je vypadlá zvuková technika. První noční můra je na pořadateli, druhou můžeme jednoduše odstranit sami. Pro menší vystoupení našich umělců nabízíme možnost zvukové techniky o výkonu 1 000 W zdarma. Pro akce s vlastním zvukem si vždy přivezeme vlastní mikrofony a přehrávač, abychom zvukařům co nejvíce ulehčili práci.

12 let

ZKUŠENOSTI

50

UMĚLCŮ, ANIMÁTORŮ, VÝTVARNÍKŮ, DEKORATÉRŮ

260

POŘADŮ A AKCÍ ROČNĚ

35000 ks

DÁRKŮ PRO DĚTI ROČNĚ

NAŠI PARTNEŘI

ZÁSOBUJÍ NÁS DÁRKY PRO DĚTI