Zadejte hledaný text

Balonky a dekorace

BALONKOVÉ DEKORACE, NAFUKOVÁNÍ BALONKŮ A POTISK BALONKŮ

NABÍZÍME KOMPLETNÍ VÝROBU BALONKOVÝCH DEKORACÍ, NAFUKOVÁNÍ BALONKŮ VZDUCHEM I HÉLIEM A VÝROBU BALONKŮ S POTISKEM

BALONKOVÉ DEKORACE PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Hledáte kvalitní a nápadité balonkové dekorace na plesy, narozeniny, eventy nebo otevírání nové prodejny? Naše agentura Vám vytvoří jakékoliv balonkové dekorace počínaje klasickými balonkovými bránami, girlandami a sloupy, přes atypické výtvory, balonková loga, postavičky z balonků a hrozny.

Uvítejte své hosty kouzelnou bránou z balonků, vyzdobte sál balonkovými sloupy a girlandami nebo zavěste své logo, které Vám vytvoříme z balonků.

Fantazii se meze nekladou a pro nás není žádná dekorace problém.

Jelikož jsme distributory a velkoobchodními prodejci balonků, můžeme nabídnout velice příjemnou cenu.

POTISK BALONKŮ LOGEM NEBO OBRÁZKY

Potisk balonků je jednoduchá a účinná forma reklamy pro firmy, školy i jednotlivce. Vaše logo, nápis nebo obrázek přeneseme na balónek a je hotovo. Balonky Vám rádi nafoukneme héliem nebo vzduchem. Můžete si je vyzvednout na naší provozovně nebo je jednoduše zašleme kurýrem. Potisk balonků nabízíme až ve 4 barvách a zvládáme také soutisk barev. Tiskneme již od 100 ks. Potisk trvá cca 5 dní.
Tiskneme na velice kvalitní balonky značky Gemar.

HÉLIOVÉ BALONKY A PŮJČENÍ LAHVÍ S HÉLIEM

Sháníte héliové balonky? Jsme tu pro Vás! Pokud potřebujete nafouknout několik héliových balonků, můžete se u nás zastavit a na počkání Vám rádi nafoukneme heliem balonky dle Vašeho výběru.

Větší množství balonků Vám můžeme nafouknout přímo na Vaší akci, svatbě nebo eventu.

Naše služba Balon kurýr Vám přiveze nafouknuté heliové balonky přímo domů a nemusíte se o nic starat.

Pokud potřebujete půjčit nebo koupit profesionální héliovou láhev, jsme Vám k dispozici. V naší prodejně Balonkypraha.cz profesionální lahve prodáváme i půjčujeme.
Při zapůjčení platíte pouze hélium, které opravdu spotřebujete.

DEKORACE DĚTSKÉ NAROZENINOVÉ PARTY

Naši dekoratéři vykouzlí krásné tematické narozeninové dekorace pro narozeninové oslavy Vašich dětí. Ať už si budete přát oslavu ve stylu Frozen - Ledové království, princeznovskou oslavu, Angry Birds, oslavu s Mimoni, Spidermanem, Avengers, Kapitánem Amerikou, Disney party nebo oslavu prvních narozenin s Mašinkou Tomášem, naši dekoratéři Vám vždy vyjdou vstříc a postarají se o veškeré dekorace a doplňky pro originální a skvělou party.
Díky našemu obchodu www.balonkypraha.cz, si můžete i prohlédnout veškeré party doplňky a jednoduše si vybrat, která party bude ta Vaše.

DEKORACE SVATBY A PLESU

Svatbu ani maturitní ples nemáte každý den a naše netradiční balónková výzdoba a dekorace naladí tu neopakovatelnou atmosféru pro Váš nezapomenutelný zážitek!
Naši dekoratéři s Vámi pečlivě proberou celou dekoraci a především Vaši představu. Rádi Vám ukáží veškeré materiály a nabídnou všechny možnosti jak Vaši dekoraci udělat krásnou a originální.

PARTY, SVATBY A VELKOOBCHOD NA JEDNOM MÍSTĚ

Vlastníme jeden z nejlepších party obchodů s e-shopem u nás, který nabízí široké množství služeb a zboží pro Vaše oslavy, svatby, karnevaly a plesy.
Veškeré informace o dekoracích z balonků a dalších našich službách, týkajících se balonků, hélia, velkoobchodu s balonky a svatebními doplňky, najdete na stránkách www.balonkypraha.cz

Bublinová dekorace stolů
Balonková dekorace green
Balonková brána z metalických balonků
Balonková dekorace Frozen
Mořská dekorace

PROČ DDEKORACE OD F-MAX PRODUCTION?

PÁR MALIČKOSTÍ KTERÉ JE DOBRÉ VĚDĚT

PROFESIONÁLNÍ DEKORATÉŘI

Jsme profesionálové, kteří se každé dekoraci věnují a dbají na profesionální provedení. Naše zkušenosti jsme získali nejen léty praxe ale také účastí na dekoratérských školeních a kurzech po celé Evropě.

KVALITNÍ BALONKY A MATERIÁL

Zakládáme si na kvalitě, proto používáme to nejlepší, co nám může světový trh nabídnout. Dekorace vyrábíme z balonků značky Gemar a Qualatex. Používáme ty nejlepší organzy a látky, které dovážíme pro náš obchod.

DOVOZ HOTOVÝCH DEKORACÍ A BALONKŮ

Připravit opravdu perfektní balonkovou dekoraci trvá i několik hodin, proto si připravujeme a předem nafukujeme složitější výtvory přímo v naší dílně. Jednoduše pak přivezeme hotové balonkové výtvory přímo na vaši akci a za chvilku je hotovo. Protože víme, že si nemusíte přát mít doma nevzhlednou héliovou láhev, běžně nafukujeme balónky héliem už v naší dílně, pak je jen zabalíme do přepravních vaků a během pár minut přivezeme až k Vám.

S ČÍM PRACUJEME

NAŠI DODAVATELÉ MATERIÁLU