Zadejte hledaný text

O nás

ZAJIŠTĚNÍ UMĚLCŮ, DEKORACÍ, ATRAKCÍ A TECHNIKY

PRO PARTY, EVENTY, PLESY A DALŠÍ AKCE

UMĚLECKÁ A PRODUKČNÍ AGENTURA S 12 LETOU TRADICÍ

Nabízí kompletní produkční a technický servis pro Vaše eventy, plesy, party a akce.

Nabídka vystoupení jednotlivých umělců a jejich programů, velké animační show s maskoty, dále zajišťování animačních dílen, pronájem a půjčovnu vlastních atrakcí a technického vybavení, balonkové dekorace, potisk balonků, foto koutky a mnohem více.

O naší nabídce služeb se dočtete pod horním odkazem.

Naše agentura má počátky roce 2004, vznikla pro potřeby produkce klauna Ferdy a jeho pořadů. Její název tehdy byl Agentura Ferda a byla striktně zaměřena pouze na produkci dětských vystoupení klauna Ferdy.

Vzrůstající poptávka klientů po kvalitním, ale cenově dostupném produktu nás přivedla na myšlenku rozšířit agenturu o další služby a umělce. Naším hlavním pravidlem je dodávat především vlastní produkty a zajistit tak klientovi přijatelnou cenu bez přemrštěných provizí dalších agentur. Díky tomu se můžeme pochlubit opravdu širokým spektrem klientů.

V podstatě jsme jen parta kamarádů okolo třiceti let, kteří mají svou práci rádi.

V roce 2006 jsme rozšířili naši nabídku o balonkové dekorace a výrobu nápisů a log z balonků.

V roce 2011 jsme začali s produkcí velkých animačních show s maskoty a zároveň uvedli první velký Vánoční pořad Čertovsky popletené Vánoce.

V roce 2013 jsme vytvořili další pořady s maskoty a to Tom a Jerry show a Šmoulení.

V roce 2014 jsme otevřeli vlastní party obchod a zároveň spustili e-shop www.balonkypraha.cz, začali jsme dovážet značkové party zboží a doplňky. V témže roce jsme spustili výrobu balónků s potiskem až ve 4 barevném provedení.

Rok 2015 byl rokem, kdy jsme získali oblíbené postavičky sněhuláka Olafa a Mimoně.

V roce 2016 budeme spouštět zcela nový web balonkypraha.cz a plánujeme naši nabídku rozšířit o potisk triček a fóliových balonků.

Zábavný program na karneval

NAŠE STRÁNKY