Zadejte hledaný text

Promo vozíky

JEDINEČNÁ MOŽNOST K OSLOVENÍ ZÁKAZNÍKŮ I ROZDÁVÁNÍ RADOSTI

PROMO VOZÍKY S VÝROBOU CUKROVÉ VATY A POPCORNU V MNOHA PŘÍCHUTÍCH

VÝROBA CUKROVÉ VATY V MNOHA PŘÍCHUTÍCH

Cukrová vata (Candy Floss) je oblíbenou pochoutkou, kterou miluje celý svět. Jistě si vzpomenete na dětská léta, kdy jste se po ní mohli utlouct. Neříkali jste si někdy, jak se taková cukrová vata dělá? V podstatě jde o jednoduchý proces, kdy se cukr krystal s příchuťí rozpustí na karamel a odstředivou silou je vytlačován tenkými mezerami v hlavě stroje. Po vytlačení se rychle zchladí vzduchem a vata je hotová. Poté se už jenom namotá na papírový kornout a předá mlsnému zákazníkovi.

V nabídce máme celou řadu příchutí a na přání jsme schopni Vám je i namíchat.

Pronájem u nás probíhá vždy s vyškolenou obsluhou, která je oblečena v rondonu, zástěře, nebo firemním triku (dle typu akce).

Jaké stroje nabízíme?
Pouze profesionální elektrické stroje s výkonem 150 velkých porcí za hodinu.

Jaké druhy pronájmu nabízíme?

Pronájem je možný na určitou dobu, za paušální cenu, kterou Vám rádi na přání sdělíme, v kalkulaci je rozhodující celková doba pronájmu. Během této doby je cukrová vata vyráběna a rozdávána zdarma.

Nabízíme také možnost kombinace pronájmu s objednáním přesného počtu porcí.

V neposlední řadě je možné si objednat na svou akci cukrovou vatu jako placenou atrakci.

Něco navíc?
Nabízíme také možnost si vyzkoušet vytvoření vlastní cukrové vaty, kdy Vás naše obsluha krok za krokem provede vytvořením vlastní porce a to bez příplatku.

SVÍTÍCÍ CUKROVÁ VATA

Novinkou na trhu je svítící cukrová vata, která nejen skvěle chutná, ale díky světelnému kornoutu také svítí. Je tak vhodná například pro diskotéky, večerní party, oslavy, koncerty a v neposlední řadě také svatby.

POPCORN NA RETRO VOZÍKU V MNOHA PŘÍCHUTÍCH

Při slovu ``popcorn`` se mnoha lidem začnou sbíhat sliny. Dobře si to uvědomujeme a tuto kukuřičnou pochoutku si s Vámi rádi dáme.
Nabízíme pronájem profesionálního stroje s výkonem 100 litrů hotového popcornu za hodinu. Vždy s obsluhou a velkým výběrem příchutí.

Jaké příchutě nabízíme?
Máslo
Šunka
Sýr
Šunka a sýr
Slanina
Sladký

Jaké krabičky a kornouty?

Jejich katalog Vám rádi zašleme na základě poptávky, máme klasické, tematické a jsme schopni Vám krabičky vyrobit i na zakázku.

Pronájem promovozíku na cukrovou vatu pro Vaši reklamní akci
pronajem-stroje-na-popcorn-a-voziku

PROČ CUKROVOU VATU A POPCORN OD NÁS?

PÁR MALIČKOSTÍ KTERÉ JE DOBRÉ VĚDĚT

ČERSTVOST A HYGIENA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Dodržujeme hygienické zásady pro přípravu cukrové vaty i popcornu. Stroje jsou vždy čištěné před každou akcí, všechny pomůcky pro přípravu jsou čisté a suroviny čerstvě připravené. Disponujeme i prostředky pro čištění rukou obsluhy během přípravy a pro strávníky máme vždy dostatek ubrousků.

NEJKVALITNĚJŠÍ SUROVINY

Protože Vám chceme připravit opravdové potěšení nejen pro oko, ale především pro chuťové pohárky, připravujeme naše dobroty pouze z nejkvalitnějších surovin od prověřených dodavatelů. Na přípravu popcornu používáme výhradně kokosový olej, který je nejzdravějším olejem, který je na trhu k dostání.

ŽÁDNÉ ALERGENY

Alergie může být velice nepříjemnou, zvláště v případě že ucítíte tu skvělou vůni, kterou cukrová vata a popcorn vydávají. Dobrou zprávou je, že naše dobroty žádné z alergenů uvedených v seznamu ministerstva zdravotnictví neobsahují.

150 velkých porcí

CUKROVÉ VATY ZA HODINU

100 litrů

POPCORNU ZA HODINU